Központi Ingatlanközvetítő Iroda Kft.

Elérhetőség
Központi Ingatlanközvetítő Iroda Kft.Irodánkról röviden
Folyamatosan frissülő portfólióval várjuk látogatóinkat.
Egyedi, személyre szabott jutalék kondíciókat kínálunk ügyfelink részére.
Nálunk fontos az Ön véleménye.
Cégünk célja, hogy ügyfeleinket minél magasabb színvonalon és lehetőség szerint teljes körűen kiszolgálja az ingatlanpiaci szegmensben.. .
Üzenet elküldése
Ingatlanok
Találati lista: 52
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Tatabányán, az Erőműi tónál horgászház stéggel eladó
Tatabánya, Erőműi-tó
Kínálati ár: 13 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 13 200 000 Ft
Korábbi ár: 15 000 000 Ft
Kalkulált ár: 36 667 Є15 000 000 Ft
440 000 Ft/m2
Tatabányán, a Köztársaság úton, 2 szobás, beépített erkélyes, lakás eladó
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 123 611 Є
872 549 Ft/m2
Táborfalván, belterületen tanya jellegű ingatlan eladó, 2 különálló összközművesített családi házzal, melléképületekkel, istállóval
Táborfalva
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 247 222 Є
458 763 Ft/m2
Tatabányán, Újvárosban, a Fő tér szívében, zöldövezeti, földszinti lakás eladó
Tatabánya, Újváros, Fő tér
Kínálati ár: 33 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 990 000 Ft
Korábbi ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 94 417 Є36 500 000 Ft
693 673 Ft/m2
Környén, az Április utcában, teljes körűen felújított családi ház eladó
Környe
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 109 900 000 Ft
Korábbi ár: 114 990 000 Ft
Kalkulált ár: 305 278 Є114 990 000 Ft
732 667 Ft/m2
Tatén, a Kastély téren, földszinti, 2 szobás lakás kiadó
Tata
Kínálati ár: 210 000 Ft
Kalkulált ár: 583 Є
3 443 Ft/m2
Tatán, Újhegyben telek eladó
Tata, Újhegy
Kínálati ár: 7 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 7 900 000 Ft
Korábbi ár: 8 900 000 Ft
Kalkulált ár: 21 944 Є8 900 000 Ft
8 578 Ft/m2
Oroszlányon, a Dózsa György utcában, 2.emeleti, 1 szobás lakás eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 990 000 Ft
Korábbi ár: 27 990 000 Ft
Kalkulált ár: 74 972 Є27 990 000 Ft
870 645 Ft/m2
Kecskéden családi ház eladó
Kecskéd
Kínálati ár: 23 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 23 200 000 Ft
Korábbi ár: 29 500 000 Ft
Kalkulált ár: 64 444 Є29 500 000 Ft
313 514 Ft/m2
Tatán, a Fácánoskert lakóparkban, új építésű társasházi lakások leköthetők
Tata, Fácánoskert lakópark
Kínálati ár: 213 850 000 Ft
Kalkulált ár: 594 028 Є
1 102 320 Ft/m2
Tatán, a Fácánoskert lakóparkban, felújított, modern, igényes, családi ház eladó
Tata, Fácánoskert lakópark
Kínálati ár: 332 400 000 Ft
Kalkulált ár: 923 333 Є
983 432 Ft/m2
Tatabányán Bánhidán, felújított sorház eladó.
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 121 900 000 Ft
Kalkulált ár: 338 611 Є
1 015 833 Ft/m2
Tatabányán Barackosban, kert házikóval eladó
Tatabánya, Felsőgalla
Kínálati ár: 14 500 000 Ft
Kalkulált ár: 40 278 Є
241 667 Ft/m2
Kecskéden a Fő utcában új építésű családi házak leköthetők
Kecskéd
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 319 444 Є
1 437 500 Ft/m2
Tatabányán eladó 18 m2-es garázs, a Földi Imre Sportcsarnok melletti garázssoron!
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 5 600 000 Ft
Kalkulált ár: 15 556 Є
311 111 Ft/m2
Vértesszőlősön, zártkerti ingatlan eladó
Vértesszőlős
Kínálati ár: 22 000 000 Ft
Kalkulált ár: 61 111 Є
9 414 Ft/m2
Tatabányán, Kertvárosban, felújított ikerház eladó
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 83 990 000 Ft
Kalkulált ár: 233 306 Є
922 967 Ft/m2
Tatabányán, Alsógallán családi ház eladó
Tatabánya, Alsógalla
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 333 Є
721 154 Ft/m2
Tatabánya központjában Irodaház kiadó
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 971 271 Ft
Jelenlegi ár: 971 271 Ft
Korábbi ár: 982 395 Ft
Kalkulált ár: 2 698 Є982 395 Ft
2 158 Ft/m2
Tatabányán, Újvárosban, felújított, egyedileg átalakított, 55 m2-es, erkélyes lakás kiadó
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 220 000 Ft
Jelenlegi ár: 220 000 Ft
Korábbi ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 611 Є230 000 Ft
4 000 Ft/m2